Pirts namiņš

Sauna, turku pirts, atpūtas zona un masāžas istaba

Pirts tā ir svētnīca miesai, garam un dvēselei. Esam pārliecināti, ka jaunizveidotais pirts namiņš būs lielisks papildinājums neaizmirstamai atpūtai apartamentu viesnīcā Villa Alvīne. Pāris stundas, pavadītas pirts rituālos, sniegs lielisku atpūtu ķermenim, atjaunos enerģiju, palīdzēs atgūt spēkus, uzlabos imunitāti un, pats galvenais, lieliskā atpūta un relaksācija uzlādēs ar pozitīvām emocijām.

Pirts namiņš ir ļoti mājīgs ar privātu atmosfēru. Tas smaržo pēc pļavas ziediem, koka un dabas un noteikti būs iecienīta atpūtas un romantisku stundu pavadīšanas vieta Villa Alvīne viesiem. Kas gan var būt patīkamāks kā atpūsties divvientulībā atslābinošā un nomierinošā gaisotnē?

Pirts namiņa pirmajā stāvā ir sauna, turku pirts, un atpūtas zona, kurā uzkavēties pēc pirts procedūrām un mierīgā gaisotnē, fonā skanot patīkamai mūzikai, iedzert zāļu tēju. Namiņa otrajā stāvā ir masāžas istaba un īpaša atpūtas istaba ar divām gultām, kas pildītas ar svaigu un smaržīgu sienu. Aizveriet acis un esiet ziedošā pļavā.

Cenas uz pakalpojumiem (EUR)

Relaksācijas seanss pirts namiņā (2 cilvēki)
Pirmā stunda 40
Divas stundas 60
Masāžas seanss: (pēc iepriekšēja pieraksta)
Klasiskā masāža (60 min) 50
Aroma masāža (60 min) 50
Muguras masāža (30 min) 30
Kāju masāža (30 min) 30
Aparātu presoterapijas seanss
“Limfodrenāžas zābaki” (30 min) 10

Pieraksts:

Pirts procedūras
Masāža
Citi jautājumi

Mob.: +371 29224972
E-pasts: alvine@jurmalahome.com

This website uses cookies to improve your web experience.
Close